Kişisel Bilgi Güvenliği

guclubijuteri.com olarak sanal mağazamızın en önemli unsurlarından biri güvenliktir. Günümüz internet teknolojilerinin en önde gelen güvenlik sistemleri en üst düzeyde şifreleme sistemleri ile uygulanarak tüm bilgilerin koruma altına alınmaktadır.

Kredi kartı ile ödeme

• guclubijuteri.com RAPID SSL işbirliği ile hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini saklamaz, kayıt etmez. Yaptığınız alışverişler sırasında 128 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine 128 bit şifrelenerek gönderilir. guclubijuteri.com hiçbir şekilde e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerini istememektedir.

SET (Secure Electronic Transaction)

• Kredi kartı ile maksimum güvenliği sağlamak amacıyla bir standart olan SSL güvenlik protokolünü uygulamaktayız. SSL güvenlik protokolü yapmış olduğunuz işlemin doğru adrese gitmesini sağlayan bir güvenlik sistemidir. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarası ve diğer tüm bilgileri güvenli bir ortamda bankaya ulaşmasını sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

Tekrar belirtmek isteriz ki guclubijuteri.com hiçbir şekilde elektronik ortam üzerinden ( e-posta, sms vs.) bilgi alışverişi yapmamaktadır.

• Bilgi almak istediğiniz farklı konular varsa buraya tıklayarak, iletişim formuna ulaşabilirsiniz.